23 Nisan kutlamaları etkinliklerinde Özel İlgi standına yoğun ilgi

0

Özel İlgi Çocuk Tıp Merkezi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları için İnterteks Fuar alanında yapılan etkinlikler kapsamında açtığı standa yoğun ilgi vardı. 21 Nisan’da başlayıp 23 Nisan)da sona erecek olan kutlamalarda, Özel İlgi’nin standı gerek süslemesiyle gerekse yapılan etkinliklerle çocukların kuyruk oluşturup tercih ettiği marka oldu.

Özel İlgi Çocuk Tıp Merkezi standında, diyetisyen eşliğinde sağlıklı beslenme için meyve salatası yapıldı. Diş hekimi tarafından çocukların diş korkusu yenilmeye çalışıldı ve örnek muayeneleri yapıldı. Çocuklar mikroskopla kan hücrelerini inceledi. Daha bir çok etkinliğin yer aldığı stant 23 Nisan akşam 18:00’e kadar çocukların sevincine ortak olacak.

Kurum Halkla İlişkiler Müdürü Esra Altaş, “23 Nisan(da tüm çocuklarımız neşe dolsun diye onlar için birbirinden güzel aktiviteler planladık. İlk günümüz oldukça yoğundu. Bize ilgi gösteren tüm ebeveyn ve çocuklarımıza çok teşekkürler. Standımıza 23 Nisan akşamına kadar tüm çocuklarımızı bekleriz.” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here