Bil Çocuk Üniversitesi faaliyeti için start verildi

0

Bölgemizin başarılı eğitimcilerinden Tolga Havuc’un girişimleriyle Kocaeli’ne geleceği açıklanan, köklü tarihi ile Türkiye’nin markası olan BİL Holding/ BİL Koleji/Okullarına ait BİL Çocuk Üniversitesi, İstanbul Aydın Üniversitesi işbirliği/ortaklığı ile İzmit/Bağçeşme bölgesinde faaliyetlerine başlayacak olan 3-6 yaş Bil Çocuk Üniversitesi, Bil Holding/BİL Koleji Genel Müdürü Orhan Dağhan ve eğitim koordinatörlüğü ekibinin katılımıyla ilk toplantısını gerçekleştirdi.

3-6 yaş arasındaki öğrencilere hizmet verecek olan BİL Çocuk Üniversitesi kurucuları Tolga Havuç ve Tuğba Hülür’ün hazır bulunduğu toplantıya BİL Holding/Bil koleji Genel Müdürü Orhan Dağhan birlikte BİL Koleji Genel Müdürlüğü Anaokulları Koordinatörü Merve Caba ve Yabancı Diller Koordinatörü Özgür Nizam da katıldı.

İzmit Bağçeşme bölgesinde eylül ayında faaliyete başlayacak BİL Çocuk Üniversitesinde gerçekleşen ve 2,5 saate yakın süren toplantıya başkanlık yapan BİL Holding/BİL Koleji Genel Müdürü Orhan Dağhan okulun kurucularının brifinglerini dinleyerek, fizibilite çalışmalarını yerinde inceledi.
3-6 yaş arasındaki öğrencilere hizmet verecek olan BİL Çocuk Üniversitesi kurucuları Tolga Havuç ve Tuğba Hülür eylül ayında açılacak kurumla alakalı detaylı bilgilendirme yaptı. BİL Koleji Anaokulları Koordinatörü Merve Caba ve Yabancı Diller Koordinatörü Özgür Nizam BİL Koleji ve BİL Çocuk Üniversitesi eğitim sistemi kurumsal çalışmaların detayları hakkında sunumlarını gerçekleştirdi.
Kocaeli BİL Çocuk Üniversitesi kurucuları toplantıda ev sahibi olarak toplantı ve sunumlar için BİL Koleji Genel Müdür Orhan Dağhan’a ve ekibine teşekkür etti.


Konu ile ilgili açıklama yapan BİL Holding/BİL Koleji Genel Müdürü Orhan Dağhan; “ BİL Holding AŞ 1994 yılında, toplumsal sorumluluklarının bilincinde, çağın değişen dinamiklerine hızla uyum gösteren, Türkiye’nin en büyük sermayesinin eğitimli insan gücü olduğuna inanan akademisyen ve iş adamlarının bir araya gelmesiyle kurulmuş ve eğitim kurumlarının ilk yapı taşlarından biri olmuştur. Toplam kalite politikasını özümsemiş ve hizmetleri ile kısa sürede birçok başarıya imza atmış olan BİL Holding AŞ, “kendi kendine yetebilmek” ve “eğitimden kazandığını yine eğitime yatırmak” ilkeleri ile hareket etmiş, istikrarla yürüdüğü bu yolda bünyesine yeni şubeler katarak faaliyet alanını geliştirmiş ve gereksinimleri doğrultusunda yatırımlarını sürdürmüştür. Şimdi de Kocaeli’nde kıymetli eğitimcilerimiz Tolga bey ve Tuğba hanım ile birlikte büyüyor, gelişiyor ve eğitimde kalite istikrarını sürdürüyoruz. Çok değerli bir bölge, çok değerli eğitimciler ve bu bölgenin en kıymetlileri çocuklarıyla buluşma fırsatını yakalamış olmaktan çok mutluyuz. Hayırlı olsun.” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here