Gebze Gazeteciler Cemiyeti TGF’de

0

Türkiye Gazeteciler Federasyonu’nun 58. Başkanlar Konseyi, Anadolu Spor Gazetecileri Federasyonu’nun ev sahipliğinde Bursa’da yapıldı.

ASGD’nin bu yıl ikincisini düzenlediği Uluslararası Spor ve Turizm Zirvesi kampına TGF Genel Başkanı Yılmaz Karaca’nın yanı sıra yönetim kurulu üyeleri, Türkiye’nin dört bir yanından cemiyet yöneticilerinin yanı sıra Kazakistan ve Tataristan’dan gazeteciler katıldı.

Anadolu basınının sorunlarını dile getiren TGF Genel Başkanı Yılmaz Karaca, özellikle internet medyasının bir düzene sokulmasını, internet medya yasasının bir an önce çıkması gerektiğini söyledi. TGF Genel Başkan vekili ve ASGD Genel başkanı İbrahim Erdoğan da, bu yıl ikincisini düzenledikleri Uluslararası spor ve turizm zirvesi ile ülkemizin spor ve turizm potansiyelinin ortaya çıkarılması ve geliştirilmesinin amaçlandığını söyledi.

Üyeliği kabul edildi

Gebze Gazeteciler Cemiyeti’nin bir süre önce yapmış olduğu üyelik başvurusu TGF’nin 58.Başkanlar Konseyi’nde kabul edilmesi büyük sevinç yaratırken, Türkiye Gazeteciler Federasyonu’nun Gebzeli yöneticisi Levent Altun Türkiye’nin en büyük ve en etkin meslek örgütlerinden biri olan TGF’nin çatısı altına girmesinin kendilerini çok mutlu ettiğini söyledi.

Doğada eğlence

ASGD’nin ev sahipliğindeki Başkanlar Konseyine katılan gazeteciler toplantıların dışındaki zamanlarda çok farklı ve keyifli aktiviteler yaşadılar. Doğanın ortasında çadırlarda kalan gazeteciler ayrıca Gürsu Belediyesi’nin Adrenalinpark tesislerinde ATV safari turu, kano ve air boat, su bisikleti, zipline atlayışı, doğa yürüyüşü ve nefes teknikleri gibi aktivitelere katılarak güzel vakit geçirdi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here