Gölcük Haber, KOMECE’yi ağırladı

0

Gölcük Haber Gazetesi İmtiyaz Sahibi Nurettin Şenemre ve çalışma arkadaşları KOMECE yöneticilerini misafir etti.

Kısa adı KOMECE olan Kocaeli Medya Mensupları Cemiyeti’nin ziyaretleri hız kesmeden devam ediyor. KOMECE yönetiminin Çağdaş Kocaeli Gazetesi, Ses Kocaeli Gazetesi ve Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy ziyaretlerinin ardından bir sonraki durak, Gölcük Haber Gazetesi oldu.

Mesleğe 45 yılın veren ve 35 yıldır Gölcük’te yayınlanan Gölcük Haber Gazetesi’nin deneyimli İmtiyaz Sahibi Nurettin Şenemre ve çalışma arkadaşlarını ziyaret den KOMECE Başkanı Bahar Kaymakçı Erdoğan, Başkan Yardımcısı Ufuk Bagan ile aynı zamanda İnternet Gazeteleri Derneği Başkanı olan;  KOMECE Yönetim Kurulu Üyesi Soner Kılıç, cemiyetin kuruluş amacı ve mesleki anlamda ileriye dönük projelerini aktardı.

Gazetecilik mesleğinin bugün içinde olduğu durum ve sorunların da masaya yatırıldığı ziyarette konuşan, aynı zamanda İstanbul Gazeteciler Cemiyet Divan Kurulu Üyesi, deneyimli gazeteci Nurettin Şenemre, yeni kurulan Kocaeli Medya Mensupları Cemiyeti’nin kente yeni bir soluk katacağının altını çizdi.

Amacımız birleştirmek”

KOMECE Başkanı Bahar Kaymakçı Erdoğan da kuruluş amaçlarını anlatırken, “Amacımız tüm kentte görev yapan medya mensuplarını ayrıştırmak değil, birleştirmek. Kimseyle kavgamız yok ve olamaz. Herkesi kucaklamak amacıyla yola çıktık” dedi. Öte yandan ziyaret esnasında Gölcük Haber Gazetesi Yazı isleri Müdürü Nebiye Azak da Kocaeli Medya Mensupları Cemiyeti’nin üyesi oldu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here