Gururlandıran ziyaret

0

Özel Minik Ayaklar Kreş Ve Gündüz Bakımevinde  eğitimini tamamlayarak mezun olan öğrencilerinden Avjin Beray Usanmaz,  yazdığı hikaye kitabi ile  mezun olduğu Minik Ayaklar ailesini ziyaret etti.

Hikaye kitabının minik yazarı Avjin Beray Usanmaz heyecanını mezun olduğu okul ve öğretmenleri ile paylaşmak istediğini belirtti. Ziyaretten memnuniyet ve gurur duyduklarını söyleyen kurum müdürü Nejla Pehlivan  eğitim anlayışımızın ve yapılan çalışmalarımızın olumlu sonuçlarını başarı ve azmiyle birleştiren sevgili öğrencimiz bizleri gururlandırdı, fakat hiç şaşırtmadı hayal gücü son derece yüksek  bir öğrencimizdi bunu da hikayesine çok güzel yansıtmış dedi.

Minik yazar Avjin Beray ‘’Maceracı Korkuluk’’ adını verdiği hikayesini okul müdürü Nejla Pehlivan’a armağan etti. İkinci ve üçüncü hikayelerinin de tamamlanma aşamasında olduğunu söyleyen minik yazar aynı heyecanla yazmaya devam edeceğini belirtti.  Nejla Pehlivan diğer hikayeleri de sabırsızlıkla beklediklerini söyleyerek minik yazar Avjin Beray Usanmaz’ı tebrik ederek başarılarının devamını diledi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here