Kocaeli Haber Dünyası, KOMECE’yi ağırladı

0

Kocaeli Medya Mensupları Cemiyeti yönetimi, Kocaeli Haber Dünyası’na misafir oldu. Kocaeli Haber Dünyası Haber Merkezi’ni  ziyaret eden Başkan Bahar Kaymakcı Erdoğan ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri Ufuk Bagan ve Pınar Çağlayan, İnternet Haber Siteleri hakkında bilgi alışverişinde bulundu.

Geçtiğimiz yılın son günlerinde kurulan ve kısa sürede üye sayısı arttıran Kocaeli Medya Mensupları Cemiyeti hemen her kesim tarafından ilgi ve beğeni topluyor. Başkan Bahar Kaymakçı Erdoğan, ” İnternet, hayatımızın her alanında çok etkin rol almakta. Çağımızın en gözde meslekleri arasına giren internet haberciliğine ilişkin;  internet gazetelerinin bir an evvel yasallaşması ve bir düzenlemenin hayata geçirilmesini umut ediyoruz” dedi.

Kocaeli Haber Dünyası Genel Yayın Yönetmeni Selçuk Çelebi de, Öncelikle bu nazik ziyaretinizden dolayı Bahar hanım ve yönetimine teşekkür ediyorum. Öncelikle yeni oluşumuzu kutlarım. Sayın başkanım dilek ve temennilerinize gönülden inanıyorum. İnternet haber siteleri olarak yasal düzenlemenin bir an evvel çıkmasını biz de arzuluyoruz” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here