Sokaklar dezenfekte ediliyor

0

İzmit Belediyesi kent merkezinde her hafta 25 bin 590 kilometrelik yol ve 11 bin 624 metrekarelik alanı dezenfekte ediyor.

İzmit Belediyesi Temizlik Müdürlüğü ekipleri tarafından her hafta kent merkezinde yer alan caddeler üzerindeki toplam 25 bin 590 kilometrelik yol ve 11 bin 624 metrekarelik alan dezenfekte ediliyor

Koronavirüs ile mücadelede ilk günden bu yana titizlikle çalışmalarını sürdüren İzmit Belediyesi, evden çıkmak zorunda kalan vatandaşların ihtiyaçlarını karşılamak üzere en yoğun olarak bulunduğu kent merkezinde dezenfekte çalışmalarına soluksuz devam ediyor. İzmit Belediyesi Temizlik Müdürlüğü ekipleri tarafından her hafta kent merkezinde yer alan caddeler üzerindeki toplam 25 bin 590 kilometrelik yol ve 11 bin 624 metrekarelik alan dezenfekte ediliyor.

KENT MERKEZİNDE YOĞUN ÇALIŞMA
Turan Güneş Caddesi, İnönü Caddesi, Bağdat Caddesi, İstiklal Caddesi, Alemdar Caddesi, Hürriyet Caddesi, Cumhuriyet Caddesi, Yürüyüş Yolu, Fethiye Caddesi, Atatürk Bulvarı, İsmail Özen Caddesi, Hatipköy Caddesi, Lozan Caddesi, Gazi Erdoğan Gürkan Caddesi, Hasan Atakan Caddesi, Adnan Menderes Bulvarı, Leyla Atakan Caddesi, Akça Cami Caddesi, Demokrasi Bulvarı, Kavaklar Caddesi ve Gündoğdu Caddesi’nde yer alan 25 bin 590 kilometrelik yol iki günde bir dezenfekte edilerek yıkanıyor.

EKİPLERE DESTEK MESAJLARI YAĞIYOR


Cumhuriyet Parkı içerisindeki Çocuk Parkı, Akçacami çevresi ve Fevziye Cami çevresini kapsayan 11 bin 654,07 metrekarelik alanda her hafta düzenli olarak yıkama ve dezenfekte çalışmaları gerçekleştiriliyor. Koronavirüs salgınının yayılmasını önlemek amacıyla yapılan çalışmalarda İzmit Belediyesi Temizlik Müdürlüğü ekipleri yoğun mesai harcıyor. Salgınla mücadelede koordineli bir şekilde çalışan ekipleri her daim görev başında gören İzmitlilerden sosyal medya üzerinden de destek mesajları yağıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here